Våre reiser Tilbud Restplasser På destinasjonen Kundeservice Om Nazar

Viser av

Søk reise
Finn din luksusferie
 

Dessverre kan du ikke reise til dette hotellet fra den valgte flyplassen, velg en annen flyplass. Ønsker du å reise fra akkurat denne flyplassen kan vi anbefal:

SANDRA.BRINGHORN.AQUA-FANTASY-(4).jpgDet beste med Aqua Fantasy er helt klart vannparken! Her kan hele familien kose seg blant fartsfylte vannsklier eller sløve i den litt roligere ”Lazy River”. Ferietimene suser avgårde når man ser sine barn ha det som best – men det betyr ikke at de voksne ikke har det morsomt selv. Våre gjester sier at de velger Aqua Fantasy for sine barns skyld, men egentlig gjør de det like mye for seg selv!




Sandra Bringhorn
Kombiguide – Aqua Fantasy

JOONAS.PIKKARAINEN.AQUA-FANTASY-(2).jpgDet beste med Aqua Fantasy er dessertbordet! Som en dedikert sjokoladeelsker finnes det ikke noe bedre for meg enn synet av et innbydende dessertbord. Her handler det virkelig om nytelse! Jeg vet at grensen er nådd når jeg ikke lenger kan kneppe øverste knapp på buksene. Likevel; All Inclusive-programmet er enkelt og greit det beste som finnes for oss livsnytere.




Joonas Pikkarainen
Kombiguide

NICLAS.S�?VENVIK.AQUA-FANSTAY-(3).jpgHvorfor ikke koble av med en spabehandling i hotellets Wellnessenter, eller nyte noen timer ved det stille bassenget mens barna leker indianer og sjørøver eller spiller fotball i miniklubben sammen med våre aktivitetsguider? Det beste med jobben min er å se gleden i våre gjesters øyne Da vet jeg at de har en fantastisk ferie!




Niclas Säwenvik
Kombiguide